Renault, Scenic, 2005, Naftë

2,300 €
Numri i Referencës
RF915562
Marka
Renault
Modeli
Scenic
Viti
2005
Tip Trupi
Wagon
Dogana
e Paguar
Postuar
23.12.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1900 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
212000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Ngjyra
Gri
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
Përshkrimi
RENAULT SCENIC MEGANA 1.9 NAFTE 6+1 SUPER GJENDJE ME DOGAN TE PAGUAR 212 011 KILOMETRA ME LIBER SHERBIMESH ADRRESA AUTOSTRADA DURRES TIRAN KILOMETRI I PESTE
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 547 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *