Renault, Twingo, 2000, Benzinë

1,200 €
Numri i Referencës
RF851060
Marka
Renault
Modeli
Twingo
Viti
2000
Tip Trupi
Coupe
Postuar
15.11.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1200 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
121000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Dyer
3
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • Kondicioner Standart
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
Përshkrimi
Shitet Renault vitit prodhimi 2000 1.2 benzin.Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.Me kondicioner,Air Bag,Tavan Xhami xhama elektrik,me dy celesa.dokumentacion te rregullt dhe te vlefshem deri ne Maj 2017.
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 910 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *