Seat, Alhambra, 2000, Naftë

2,000 €
Numri i Referencës
RF199419
Marka
Seat
Modeli
Alhambra
Viti
2000
Tip Trupi
Minivan
Postuar
11.10.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1900 cc
Info Motorri
Motorr 1.9 nafte TDI(DI)te kuqe
Transmisioni
Automatic
Kilometra
230000 km
Dyer
5
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Clima
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Drita Mjegulle
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Seat Alhamra 1.9TDI(DI) te kuqe. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike si dhe eshte e gatshme per cdo lloj prove. Te gjithe xhamat elektrike tavan xhami pasqyra elektrike disqe alumini timon lekure. Tapiceria brenda eshte shume e rregullt. Makina eshte shume ekonomike dhe harxhon 5.5--6.5 litra ne 100/km. Per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit. Faleminderit
Vendodhja
Adresa
Vrake
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 750 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *