Seat, Ibiza, 2000, Benzinë

180,000 Lek
Numri i Referencës
RF723618
Marka
Seat
Modeli
Ibiza
Viti
2000
Tip Trupi
SUV
Postuar
29.12.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1400 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
200 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Dyer
4
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sistemi i ndezjes START/STOP
 • Kondicioner Standart
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
Xhamat
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Përshkrimi
Përshkrimi
Nr telefoni:0694882836
Vendodhja
Adresa
18 shtatori
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 641 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Lek/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *