Seat, Leon, 2001, Benzinë + Gas

3,600 €
Numri i Referencës
RF197653
Marka
Seat
Modeli
Leon
Viti
2001
Tip Trupi
Hatchback
Postuar
21.10.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1800 cc
Transmisioni
Automatic
Kilometra
185000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Dyer
5
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Seat Leon viti 2001 KAMBJO AUTOMATIKE
MOTORR 1.8 BENZINE +GAZ SEKUENCIAL MARKA LANDI RENZO ( BOMBULA NE VENDIN E GOMES REZERV)
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA dhe sapotarguar me siguracion taksa te paguara , impjanti i gazit i shenuar ne leje qarkullimi
NE GJENDJE PERFEKTE DHE SUPER EKONOMIKE 300 LEKE GAZ PER 100 KM
ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ,KOMPJUTER BORDI , MBYLLJE QENDRORE ME PULT, DISQE ALUMINI, GOMA 90%
E GATSHME PER CDO PROVE
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1701 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *