Seat, Leon, 2002, Benzinë

3,000 €
Numri i Referencës
RF142455
Marka
Seat
Modeli
Leon
Viti
2002
Tip Trupi
Convertible
Dogana
e Paguar
Postuar
21.11.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1600 cc
Info Motorri
benzin
Transmisioni
Manual
Kilometra
180000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Ngjyra
Verdhë
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Clima
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
e modifikuar sportive ne greqi. pak e perdorur ktu. marmite sportive.
Vendodhja
Adresa
tirane unaza e re
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 490 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *