Seat, Leon, 2011, Benzinë

6,500 €
Numri i Referencës
RF882918
Marka
Seat
Modeli
Leon
Viti
2011
Tip Trupi
Hatchback
Postuar
30.09.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1198 cc
Info Motorri
1.2 TSI
Transmisioni
Manual
Kilometra
120000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Dyer
5
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • Kondicioner Standart
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Përshkrimi
Përshkrimi
SEAT Leon 1.2 TSI
Regjistrimi i parë:Qershor 2011
Kilometrat:120 000 km
Lloji i karburantit:Benzinë
Kambio:Manuale
Tërheqja:rrota aktive para
Pamja e jashtme: Disqe Alumini, Sensor Parkimi, Drita Mjergulle, Xhama te erresuar. Pamja e brendëshme: Timon Elektro Hidraulik, Ajer i kondicionuar manual, Radio MP3
Siguria: ABS, Airbag ballore perpara, Airbag anesor perpara
Çmimi 6 500 €
Per me shume informacion, klikoni ne linkun e meposhtem: http://goo.gl/wlU6DL ose ne faqen www.dasweltauto.al
Vendodhja
Adresa
Autostrada Tiranë - Durrës km.3
Kodi Postar
1051
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 3
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 756 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *