Skoda, Fabia, 2016, Benzinë

9,500 €
Numri i Referencës
RF150250
Marka
Skoda
Modeli
Fabia
Viti
2016
Tip Trupi
Hatchback
Garancia
24 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
05.12.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
999 cc
Info Motorri
1.0 MPI
Transmisioni
Manual
Kilometra
15000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Ngjyra
Bardhë
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Siguria
  • Airbag: Shoferi
Përshkrimi
Përshkrimi
SKODA Fabia 1.0 MPI
Regjistrimi i parë:Maj, 2016
Kilometrat:15 000 km
Lloji i karburantit:Benzinë
Kambio:Manuale
Cilindratë:999 cm³
Fuqia:70 kf
Pamja e brendëshme
-Timon Elektro Hidraulik,-Sedilje e shoferit me regjistrim lartesie,-Ajer i kondicionuar manual,-Radio MP3,-Mbeshtetese krahu
Siguria
-ABS,-Airbag ballore perpara,-Airbag anesor perpara
Per me shume informacion, klikoni ne linkun e meposhtem: https://goo.gl/8oqTfs ose ne faqen www.dasweltauto.al
Vendodhja
Adresa
Autostrada Tiranë - Durrës km.3
Kodi Postar
1051
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin
  • 411 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *