Skoda, Octavia, 2009, Benzinë

7,500 €
Numri i Referencës
RF132354
Marka
Skoda
Modeli
Octavia
Viti
2009
Dogana
e Paguar
Postuar
05.09.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1596 cc
Info Motorri
1.6 MPI Tiptronic
Transmisioni
Automatic
Kilometra
83000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Ngjyra
Zezë
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
ŠKODA Octavia 1.6 MPI Tiptronic
Regjistrimi i parë:Shtator 2009
Kilometrat:83 000 km
Lloji i karburantit:Benzinë
Kambio:Automatike
Tërheqja:rrota aktive para
Pasqyrat ne ngjyren e makines, Timon Elektro Hidraulik, Sedilje e shoferit me regjistrim lartesie, Ajer i kondicionuar manual, Timon lekure, Radio MP3, Mbeshtetese krahu
ABS, ESP, Airbag ballore perpara, Airbag anesor perpara
Makina eshte ne gjendje optimale pune dhe pa demtime.
Çmimi 7 500 €
Financim me keste, duke filluar nga 239 Euro ne muaj.
Per me shume informacion, klikoni ne linkun e meposhtem: http://goo.gl/MyWqmM
Vendodhja
Adresa
Autostrada Tiranë - Durrës km.3
Kodi Postar
1051
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1952 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *