Skoda, Rapid, 2016, Naftë

12,000 €
Numri i Referencës
RF100213
Marka
Skoda
Modeli
Rapid
Viti
2016
Tip Trupi
Hatchback
Postuar
27.12.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1422 cc
Info Motorri
1.4 TDI ATP
Transmisioni
Manual
Kilometra
15000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Dyer
5
Garancia
12 muaj
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Anësor
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Përshkrimi
Përshkrimi
SKODA Rapid 1.4 TDI ATP
Regjistrimi i parë:Qershor 2016
Kilometrat:15 000 km
Lloji i karburantit:Naftë
Kambio:Manuale
Pamja e brendëshme
-Timon Elektro Hidraulik, -Sedilje e shoferit me regjistrim lartesie,
-Ajer i kondicionuar manual, -Radio MP3, -Mbeshtetese krahu
Siguria
-ABS, -Airbag ballore perpara, -Airbag anesor perpara
Çmimi 12 000 €
Financim me keste, duke filluar nga 173 Euro ne muaj.
Per me shume informacion, klikoni ne linkun e meposhtem: https://goo.gl/QVFI9a
Vendodhja
Adresa
Autostrada Tiranë - Durrës km.3
Kodi Postar
1051
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 749 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *