Skoda, Superb, 2010, Naftë

11,500 €
Numri i Referencës
RF135692
Marka
Skoda
Modeli
Superb
Viti
2010
Tip Trupi
Sedan
Postuar
21.11.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1986 cc
Info Motorri
2.0 TDI DSG
Transmisioni
Automatic
Kilometra
110000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Dyer
5
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Standart
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Përshkrimi
Përshkrimi
ŠKODA Superb Comfort 2.0 TDI DSG
Regjistrimi i parë:Qershor 2010
Kilometrat:110 000 km
Lloji i karburantit:Naftë
Kambio:Automatike
Tërheqja:rrota aktive para
Fenere Xenon, Disqe Alumini, Sensor Parkimi, Drita Mjergulle,
Timon Elektro Hidraulik, Sedilje e shoferit me regjistrim lartesie, Radio MP3, Ajer i kondicionuar automatik,
ABS, ESP, Airbag ballore perpara, Airbag anesor perpara
Makina eshte ne gjendje optimale pune.
Per me shume informacion, klikoni ne linkun e meposhtem: http://goo.gl/sZrP1L ose www.dasweltauto.al
Vendodhja
Adresa
Autostrada Tiranë - Durrës km.3
Kodi Postar
1051
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1043 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *