Skoda, Yeti, 2010, Benzinë

6,500 €
Numri i Referencës
RF967399
Marka
Skoda
Modeli
Yeti
Viti
2010
Tip Trupi
SUV
Postuar
09.09.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1198 cc
Info Motorri
1.2 TSI
Transmisioni
Manual
Kilometra
140000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Dyer
4
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • Kondicioner Standart
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Përshkrimi
Përshkrimi
SKODA Yeti 1.2 TSI
Regjistrimi i parë:Tetor 2010
Kilometrat:140 000 km
Lloji i karburantit:Benzinë
Kambio:Manuale
Tërheqja:rrota aktive para
Pamja e jashtme: Shina ne tavan, Drita Mjergulle.
Pamja e brendëshme: Timon Elektro Hidraulik, Ajer i kondicionuar manual, Radio MP3, Mbeshtetese krahu
Siguria: ABS, ballore perpara, Airbag anesor perpara
Çmimi 6 500 €
Per me shume informacion, klikoni ne linkun e meposhtem:
http://goo.gl/MTMcig ose ne faqen www.dasweltauto.al
Vendodhja
Adresa
Rruga Industriale, Mëzez-Fushë 1000, Albania
Kodi Postar
1051
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 3
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1207 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *