Toyota, RAV4, 2006, Naftë

8,200 €
Numri i Referencës
RF174190
Marka
Toyota
Modeli
RAV4
Viti
2006
Tip Trupi
Sedan
Nr; Shasie (VIN)
ZZZ
Postuar
17.02.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2200 cc
Info Motorri
NAFTE
Transmisioni
Manual
Kilometra
172000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Dyer
5
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Përshkrimi
Përshkrimi
TOYOTA RAV4, VITI 2006 , MOTORR 2.2 D-4D ( NAFTE ) 172.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH , CD-MP3 , OPSIONE NE TIMON , KLIMA , DISQE DHE GOMA TE REJA , KONTROLL ELEKTRONIK DIFERENCIALI , NE GJENDJE SHUME TE MIRE ,E SAPOARDHUR , ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 8200 EURO...!!!!
MAKINA TE TJERA : https://www.facebook.com/autoclassss/
CEL : 0692765740 , 0698506543
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 852 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *