Volkswagen, Caddy, 2009, Naftë

11,000 €
Numri i Referencës
RF110446
Marka
Volkswagen
Modeli
Caddy
Viti
2009
Tip Trupi
Sedan
Postuar
16.02.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1.9 cc
Info Motorri
TDi
Transmisioni
Manual
Kilometra
60000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Dyer
4
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Standart
 • Power Locks
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Përshkrimi
Përshkrimi
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove , e perdorur nga vetem nje perdorues. Kilometrat i ka origjinale . Mbyllje qendrore me pult , ka 2 pulte origjinal nga fabrika . Xhamat e zinj origjinal. Makina shitet ose nderrohet.
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 794 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *