Volkswagen, Golf, 2005, Naftë

7,000 €
Numri i Referencës
RF146376
Marka
Volkswagen
Modeli
Golf
Viti
2005
Tip Trupi
Sedan
Nr; Shasie
128
Garancia
2 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
11.01.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Info Motorri
2.0
Transmisioni
Automatic
Kilometra
200.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Ngjyra
Gri
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistemi i ndezjes START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Standart
 • Kondicioner Clima
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Marka/Model: Golf 5 Viti: 2005 Kambjo: Automat Lloj karburantit: Naft Pershkrim shtes: Motor 2.0 tdi shum ekonomik, Full nevigator me tuch, baxha xhami, disqe alumini, fener xenon, marshe ntimon f1, tapiceri lekure shum e paster, brenda look gti,Shitet dhe ndrrohet, Te interesuarit keni nr me posht, Gati per cdo lloj prove Letrat te paguara per nje vit Qyteti: Tirane Cmimi: i diskutushem Nr tel: 0674942188
Vendodhja
Adresa
Trane
Kodi Postar
20
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1259 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *