Volkswagen, Golf, 2009, Benzinë

9,200 €
Numri i Referencës
RF119980
Gjendja
e Përdorur
Marka
Volkswagen
Modeli
Golf
Viti
2009
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
16.05.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1400 cc
Info Motorri
Motorr i thjesht nuk esht as TSI as FSI
Transmisioni
Manual
Kilometra
146000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Disqe/Goma (inch)
14 " - Alumin
Dyer
5
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Konsumi Urban
5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
4 L/100 km
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Standart
 • Kondicioner Clima
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Makina esht ne gjendje perfekte, ka lok GTI dhe marrmitat si r32
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Ali Demi
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1042 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *