Volkswagen, Passat, 2003, Naftë

4,500 €
Numri i Referencës
RF391116
Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Viti
2003
Nr; Shasie (VIN)
5 porta
Postuar
08.01.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1.9 cc
Info Motorri
1.9 Tdi me di te kuqe
Transmisioni
Manual
Kilometra
200.000 km
Dyer
5
Garancia
12 muaj
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Sistemi i ndezjes START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Standart
 • Kondicioner Clima
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Power Locks
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Vendodhja
Adresa
Kombinat
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1095 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *