Volkswagen, Passat, 2005, Naftë

6,000 €
Numri i Referencës
RF961961
Gjendja
e Përdorur
Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Viti
2005
Pronarë të mëparshëm
1
Çmim i Diskutushëm
Po
Dogana
e Paguar
Postuar
15.05.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2.0 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
232000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra
Zezë
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ESP
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Clima
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Përshkrimi
Makina eshte ne gjendje shume te mire me taksa te paguara ska nevoje per asnjelloje sherbimi numri tel: 0698595317
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1418 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *