Nissan, Micra, 2002, Benzinë

1,800 €
Viti
2002
Dogana
e Paguar
Postuar
20.12.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1000 cc
Kilometra
146000 km
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Xhamat
  • Xhama Elektrike
Përshkrimi
Nissan Micra i vitit 2002 , 1.0 Benzin , shume ekonomik, xhamat e pare elektronik , letrat e paguara deri ne Mars , e perdorur vetem nga une ne Shqiperi, 146.000 km , ne gjendje shume te mire. Cmimi i diskutueshem!!!
Numri Njoftimit
1367
Vendodhja
Adresa
Rruga Bardhyl
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin
  • 670 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *