Nissan, Micra, 2002, Gas / LPG

1,399 €
Nr. Njoftimi [ID]
3444
Titulli
Nisssan Micra
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2002
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
12.01.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
998 cc
Info Motorri
Gasoline
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
60 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
171.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
2
Dyer
3
Konsumi
Karburanti
Gas / LPG
Emission Class
Euro 3
Informacion shtesë
Përshkrimi
Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike me letra per 1 vit e gateshme per cdo lloj prove.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti
Fier
Kodi Postar
9301
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 215 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *