Nissan, Micra, 2004, Benzinë

3,600 €
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2004
Garancia
1 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
04.11.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1200 cc
Kilometra
66900 km
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
NISAN MICRA 1.2 BENZINE, VITI 2004, KAMBIO AUTOMATIKE, ARDUR NGA GJERMANI, DOGANE E PAGUAR, SEDILJE COPE LEKURE, GJENDJE SHUME E MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE
Numri Njoftimit
1071
Vendodhja
Adresa
L.16
Kodi Postar
355
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 1021 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *