Nissan, Micra, 2006, Benzinë

3,200 €
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2006
Dogana
e Paguar
Postuar
23.12.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1200 cc
Kilometra
58545 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Standart
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2006 E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR 58.545 KILOMETRA ORIGJINALE. CMIMI 3200 EURO I DISKUTUESHEM.ADRRESA AUTOSTRADA DR-DR KILOMETRI I PESTE.TEL 0695564550
Numri Njoftimit
1386
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 544 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *