Nissan, Qashqai, 2016, Naftë

19,900 €
Nr.Njoftimi [ID]
6095
Titulli
Nissan Qashqai
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
SUV
Viti
2016
Garancia
5 muaj
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
06.12.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1598 cc
Info Motorri
1.6 dCi X-Tronic CVT
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
130 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
25400 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Vishnje
Ngjyra Brënda
E Zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
5.3 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4.4 L/100 km
Konsumi Kombinuar
4.7 L/100 km
Emission Class
Euro 6
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Shitet Nissan Qashqai Accenta

Motori: 1.6 dCi
Karburanti: Nafte
Kambio: Automatike
Fuqia motorike: 130 KF
Viti i Prodhimit: 2016
Konsumi i kombinuar: 4.7L / 100 Km
Tapicieria: Tekstil
Kilometra: 25.400 Km (Origjinale te garantuara)

Opsionet:
1. ABS + ESP + AFU
2. Klima automatike me 2 zona
3. Pasqyrat elektrike me ngrohje, palosje dhe veteerresim
4. Sediljet me rregullim lumbari
5. Sensore parkimi para & mbrapa
6. Kamera Parkimi mbrapa
7. Navigator
8. Disqe alumini 17'
9. Asistence ne malore (Hillassist)
10. Multimedia me AUX, Bluetooth, MP3, DAB, USB
11. Pilot automatik me limitator
12. Sensor drite dhe shiu
13. Drita mjegulle
14. Kompjuter bordi
15. Timon lekure elektrik dinamik, multifunksional
16. Frene dore elektrike automatike

Makina eshte ne gjendje perfekte ne cdo aspekt, e mbajtur me kujdes dhe cdo sherbim i kryer ne koncesionar. Ende ne garanci nga prodhuesi (edhe 5 muaj).

Cmimi: 19.900 Euro
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga 29 Nentori, Perballe ish Doganes
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 299 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/ALL
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?