Nissan, Terrano, 2003, Naftë

4,500 €
Tip Trupi
SUV
Viti
2003
Dogana
e Paguar
Postuar
08.11.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2993 cc
Kilometra
240000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • TV/VCR
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
nisan terrano 2 bashk me 5 goma e sapo ardh na gjermania me dogan dhe letra te paguara der ne gusht 2017
Numri Njoftimit
1105
Vendodhja
Adresa
vlore
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 715 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *