Nissan, X-Trail, 2005, Naftë

7,000 €
Tip Trupi
Offroad
Viti
2005
Dogana
e Paguar
Postuar
30.10.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2200 cc
Kilometra
96000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Frena Dore Elektrike
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
Super okazion. Ne gjendje te shkelqyer
Numri Njoftimit
1047
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin
 • 665 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *