Opel, Astra, 1999, Benzinë

1,700 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
9345
Titulli
Shitet Opel Astra
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
1999
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1600 cc
Kilometra
190.000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Përshkrimi
Shitet Opel Astra, viti 1999, benzine, 1.6 v, 4 dyer, ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike, me dokumenta te rregullta. Cmimi 1700 Euro, i diskutueshem, Tirane.Tel: 0684027061
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 131 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?