Opel, Corsa, 2001, Benzinë

1,500 €
Nr. Njoftimi [ID]
3724
Titulli
Opel corsa
Gjendja
e Përdorur
Viti
2001
Dogana
e Paguar
Postuar
11.02.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
973 cc
Info Motorri
1.0 benzine
Kilometra
103000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • A/C: Standart
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti
Fier
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 174 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?