Opel, Corsa, 2007, Benzinë

3,700 €
Nr.Njoftimi [ID]
9613
Titulli
OPEL CORSA 1.2 AUTOMATIKE
Gjendja
e Përdorur
Viti
2007
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1200 cc
Kilometra
165000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
Gri
Dyer
3
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Standart
 • Cruise Control
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
Përshkrimi
Opel Corsa D 1.2 benzine
AUTOMATIKE 2007
165mije km me liber sherbimesh
Ardhur nga Gjermania ????????
Pilot automatik
Drita mjegulle
Mp3 dhe aux
Timon elektrik
Komanda ne timon
Kondicioner
Mbyllje me pult
Pasqyra elektrike me ngrohje
6 x airbag
Xhama elektrik
Euro 4
Doganë e paguar gati për targa


???? 0672020900
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 57 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?