Opel, Corsa, 2008, Naftë

3,600 €
Nr.Njoftimi [ID]
6722
Titulli
OPEL CORSA 1.3 NAFTE SPORT PAKETE (NDERROHET )
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2008
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
22.02.2019
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1297 cc
Info Motorri
MOTORR ECO 1.3 ME TURBO EKONOMIK DHE I SHPEJTE
Kilometra
187395 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
3
Ngjyra Jasht
ZEZE
Ngjyra Brënda
ZEZE
Dyer
3
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
5.5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4.5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
3.2 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
-MOTORR 1.3 SUPER EKONOMIK
-CLIMA 2 ZONA
-VITI FUNDI 2008
-KAMBIO MANUALE 6 MARSHE
-ABS
-ESP
-SRS
-SENSOR SHIU
-SENSOR DRITE
-DRITA AUTOMATIKE
-FENER ANTIMJEGULL
-KOMPJUTER BORDI FULL PAKET
-NAVIGATOR I MADH
-KOMANDA NE TIMON
-AUTO PILOT
-AUDIO CD AUX MP3 OPEL
-XHAMA ELEKTRIK
-PASQYRA ELEKTRIKE
-TIMON ELEKTRIK
-SENDILJE TE RREGULLUESHME
-DISQE ALUMINI
-MBYLLJE QENDRORE ME PULT
-DOKUMENTA TE PAGUARA DERI SHKURT 2020

MJETI ESHTE NE GJENDJE TE MIRE SHUM I SHPEJTE DHE SHUUUUM EKONOMIKE

MUND EDHE TE NDERROHET

CEL 069 36 92 161
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
RRUGA E KAVAJES MUJO ULQINAKU
Kodi Postar
00355
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 342 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?