Opel, Zafira, 2002, Benzinë + Gas

2,800 €
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutushëm
Po
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2002
Dogana
e Paguar
Numri i Referencës
RF634519
Postuar
19.05.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1800 cc
Info Motorri
GJENDJE PERFEKTE IPJANT I MONTUAR NE ITALI BRC
Kilometra
168400 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Konsumi Urban
9 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
7 L/100 km
Konsumi Kombinuar
8 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Standart
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Ndërrim me Makin Pranohet
Përshkrimi
GJENDJE PERFEKTE SHERBIME TE KRUERA NE KOHEN E DUHUR 168200 KM IPJANT GAZIT I MONTUR NE ITALI MARKA BRC SHUM EKONOMIK PER 100 KM 400 LEK
????2800 EURO I DISKUTUSHWM
????0694577900????
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
Adresa
DURRES
Kodi Postar
2001
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 677 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *