Opel, Zafira, 2004, Naftë

4,200 €
Nr. Njoftimi [ID]
2520
Titulli
Opel zafira
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Minivan
Viti
2004
Dogana
e Paguar
Postuar
10.08.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1997 cc
Info Motorri
gjende perfekte
Kilometra
200.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
gri
Ngjyra Brënda
zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Drita Mjegulle
Përshkrimi
gjendje shum e mir , e sapoardhur nga gjermania e sapo targuar , nr tel
0696622956
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
kamez,
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 351 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?