Peugeot, 607, 2001, Naftë

3,300 €
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2001
Dogana
e Paguar
Postuar
20.03.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2200 cc
Info Motorri
2.2 NAFTE
Kilometra
200000 km
Informacion Automjeti
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Kompiuter ne Bord
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
Numri Njoftimit
25
Vendodhja
Adresa
TIRANE
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 1640 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *