Renault, Clio, 2000, Benzinë

185,000 Lek
Tip Trupi
Coupe
Viti
2000
Dogana
e Paguar
Postuar
06.11.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1200 cc
Kilometra
11111 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Standart
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
reno clio viti 2000 motorr 1,2 benzine kupe ne gjendje shum te mir pune ska difekte me letra per nji vit tapiceri cope shum te paster kondicjoner cd player 1 miljon e 850 mij 0666549642
Numri Njoftimit
1090
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin
 • 638 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
Lek/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *