Renault, Clio, 2002, Benzinë

2,000 €
Tip Trupi
Sedan
Viti
2002
Dogana
e Paguar
Postuar
01.11.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1200 cc
Info Motorri
Benzinë
Kilometra
190.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • A/C: Clima
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Përshkrimi
Clio e vitit 2002.benzinë 1.2 .condicionerë 4 airbag ,sherbime te kryera kete muaj.bateria e re para 2 muaj e blerë.cdo gje funksionale.dokumentat qershor 2017 te prera.eshte përdorur 1 vit ne Shqipëri me 190000 km.cmimi shum pak I diskutushëm.
Numri Njoftimit
1059
Vendodhja
Adresa
St dinamo
Kodi Postar
1001
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 1156 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *