Renault, Clio, 2003, Naftë

1,800 €
Diskutueshëm
Titulli
Renault Clio 1.5 Naft-Viti 2003-Kamjo manuale-????
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Convertible
Viti
2003
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1500 cc
Kilometra
220000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
15 " - Alumin
Ngjyra Jasht
gri
Ngjyra Brënda
bezh
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5 L/100 km
Informacion shtesë
Përshkrimi
Renault Klio 1.5 Naft-Viti 2002-2003-Kamjo Manuale-Shum ekonomike-Xhama elektrik-Hampje mbyllje me pult-Kondicjiner-Timoni me levizje-Kasetofoni orgjinal me cd radio-Dokumentat te paguara te gjitha per 1 vit-Ne gjendje shum te mire dhe shum e paster brenda dhe jasht.
cmimi:1800 euro(I diskutushem)
cel:0698390100
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 333 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?