Renault, Clio, 2007, Naftë

3,200 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
8690
Titulli
Renault Clio 1.5 naft 6 marsha viti 2007-Super✅☎️
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Convertible
Viti
2007
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1500 cc
Kilometra
180000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
blu
Ngjyra Brënda
zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5 L/100 km
Informacion shtesë
Përshkrimi
Reno clio 1.5 nafte manuale me 6 marsha-Viti 2006-2007-E sapoardhur me dogan te paguar e paperdorur ne shqipri-Me kondicjoner klima me ekran(Ne gjendje funksionale)-Disae alumini shum te bukur-Goma 80%-Komanda te timoni-5 porta-hapje mbyllje qendrore me pult-Shum e paster brenda dhe jashte-Makin Ekonomike-Ne gjendje shum te mire!
Cmimi????:3200 euro(I diskutushem)
cel☎️:0682770001
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 557 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?