Renault, Grand Scenic, 2008, Benzinë + Gas

5,300 €
Nr. Njoftimi [ID]
2523
Titulli
Rreno scenic 2008 benzin-gaz
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Pickup
Viti
2008
Dogana
e Paguar
Postuar
11.08.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Kilometra
190000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
Kuqe
Ngjyra Brënda
Zeze
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhama të Errët
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • MP3
Përshkrimi
Makina eshte ne gjendje perfekte konsume shume te ulta.arsyja shitjes eshte shume e madhe.e gatshme per cdo lloj prove.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 372 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?