Renault, Laguna, 2001, Naftë

2,300 €
Titulli
Renault laguna
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutushëm
Po
Tip Trupi
Wagon
Viti
2001
Dogana
e Paguar
Postuar
10.08.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1900 cc
Kilometra
180000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Përshkrimi
Letrat e paguara deri ne qershor 2018
Siguracion mini kasko
Numri Njoftimit
2521
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 1
  • Raporto Njoftimin
  • 279 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *