Renault, Megane, 2006, Naftë

2,750 €
Tip Trupi
Wagon
Viti
2006
Dogana
e Paguar
Postuar
20.10.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1500 cc
Kilometra
133.000 km
Informacion Automjeti
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Sistem Navigimi
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Renault Megane 1.5 Diezel. Viti i prodhimit 2006. Kambio manuale. Kondicioner. Air Bag. Abs. Srs. Kompjuter board. Radio Cd me komanda tek timoni. Xhama elektrike. Pasqyra elektrike. Ndezje me gisht. Dy telekomanda. Tapiceri Isofix para dhe mbrapa. Perde origjinale mbrapa. Sensore drite. Sensore shiu. Disqe alumini dhe goma te sapovendosura. Gjendje perfekte estetike,xhenerike dhe motorike,e gatshme per cdo lloj prove.
Cel : 0692409202 / 0666004005.
Numri Njoftimit
979
Vendodhja
Adresa
Autostrada Tirane-Durres,Shenvlash
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 735 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *