Renault, Scenic, 2004, Naftë

2,700 €
Tip Trupi
Sedan
Viti
2004
Dogana
e Paguar
Postuar
04.12.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1500 cc
Kilometra
270000 km
Konsumi
Karburanti
Naftë
Numri Njoftimit
1276
Vendodhja
Adresa
kamez
Kodi Postar
1997
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin
  • 416 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *