Renault, Scenic, 2005, Naftë

2,300 €
Tip Trupi
Wagon
Viti
2005
Dogana
e Paguar
Postuar
23.12.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1900 cc
Kilometra
212000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
RENAULT SCENIC MEGANA 1.9 NAFTE 6+1 SUPER GJENDJE ME DOGAN TE PAGUAR 212 011 KILOMETRA ME LIBER SHERBIMESH ADRRESA AUTOSTRADA DURRES TIRAN KILOMETRI I PESTE
Numri i Referencës
RF142740
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 604 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *