Renault, Twingo, 2000, Benzinë

1,200 €
Tip Trupi
Coupe
Viti
2000
Dogana
e Paguar
Postuar
15.11.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1200 cc
Kilometra
121000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
3
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • A/C: Standart
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
Shitet Renault vitit prodhimi 2000 1.2 benzin.Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.Me kondicioner,Air Bag,Tavan Xhami xhama elektrik,me dy celesa.dokumentacion te rregullt dhe te vlefshem deri ne Maj 2017.
Numri Njoftimit
1139
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 1022 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *