Renault, Twingo, 2012, Benzinë

6,500 €
Nr. Njoftimi [ID]
2864
Titulli
Shitet
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Viti
2012
Garancia
6 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
11.10.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1146 cc
Info Motorri
Benzine
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
1146 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
63.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
Zezs
Ngjyra Brënda
Zeze
Dyer
3
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Konsumi Urban
4.5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
6 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5 L/100 km
Emission Class
Euro 2
Informacion shtesë
Xhamat
  • Xhama Elektrike
Karakteristika të tjera
  • Libër Shërbimesh
Përshkrimi
RENAULT TWINGO QERSHOR 2012 E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 1
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 390 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?