Seat, Alhambra, 2000, Naftë

2,000 €
Tip Trupi
Minivan
Viti
2000
Dogana
e Paguar
Postuar
11.10.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1900 cc
Info Motorri
Motorr 1.9 nafte TDI(DI)te kuqe
Kilometra
230000 km
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Drita Mjegulle
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Seat Alhamra 1.9TDI(DI) te kuqe. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike si dhe eshte e gatshme per cdo lloj prove. Te gjithe xhamat elektrike tavan xhami pasqyra elektrike disqe alumini timon lekure. Tapiceria brenda eshte shume e rregullt. Makina eshte shume ekonomike dhe harxhon 5.5--6.5 litra ne 100/km. Per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit. Faleminderit
Numri Njoftimit
933
Vendodhja
Adresa
Vrake
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 820 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *