Seat, Alhambra, 2002, Naftë

2,900 €
Tip Trupi
Van
Viti
2002
Dogana
e Paguar
Postuar
28.11.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1900 cc
Kilometra
220000 km
Informacion Automjeti
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Numri Njoftimit
1195
Vendodhja
Adresa
Bathore
Kodi Postar
5208
    • Vlerësimi: 1
    • Vota Gjithsej: 1
  • Raporto Njoftimin
  • 692 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *