Seat, Altea, 2004, Naftë

4,000 €
Tip Trupi
Sedan
Viti
2004
Dogana
e Paguar
Numri i Referencës
RF131545
Postuar
30.11.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Info Motorri
TDI
Kilometra
172000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Përshkrimi
Seat altea 2.0 TDI 2004 ne gjendje sh te mire,letra te sapo paguara,shitet ose nderrohet me makine familjare
Vendodhja
Adresa
Tirane
Kodi Postar
Te 366
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 617 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *