Seat, Ibiza, 2016, Benzinë

14,000 €
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2016
Garancia
12 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
26.09.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
999 cc
Info Motorri
Style 1.0 TSI DSG
Kilometra
5000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
SEAT Ibiza Style 1.0 TSI DSG
Regjistrimi i parë:Qershor 2016
Kilometrat:5 000 km
Lloji i karburantit:Benzinë
Kambio:Automatike
Disqe Alumini, Sensor Parkimi, Drita Mjergulle, Ngjyre Metalike, Dritat e pasme LED,Timon Elektro Hidraulik, Sedilje e shoferit me regjistrim lartesie, Ajer i kondicionuar manual, Timon lekure, Radio MP3, Radio me komanda ne timon, Bluetooth, ABS, ESP, Airbag ballore perpara, Airbag anesor perpara
Makina eshte ne gjendje optimale pune.
Çmimi 14 000 €
Financim me keste, duke filluar nga 202 Euro ne muaj.
Per me shume informacion, klikoni ne linkun e meposhtem: http://goo.gl/PDRFU9
Numri Njoftimit
848
Vendodhja
Adresa
Autostrada Tiranë - Durrës km.3
Kodi Postar
1051
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin
 • 1247 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *