Seat, Leon, 2001, Benzinë + Gas

3,600 €
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2001
Dogana
e Paguar
Postuar
21.10.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1800 cc
Kilometra
185000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Seat Leon viti 2001 KAMBJO AUTOMATIKE
MOTORR 1.8 BENZINE +GAZ SEKUENCIAL MARKA LANDI RENZO ( BOMBULA NE VENDIN E GOMES REZERV)
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA dhe sapotarguar me siguracion taksa te paguara , impjanti i gazit i shenuar ne leje qarkullimi
NE GJENDJE PERFEKTE DHE SUPER EKONOMIKE 300 LEKE GAZ PER 100 KM
ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ,KOMPJUTER BORDI , MBYLLJE QENDRORE ME PULT, DISQE ALUMINI, GOMA 90%
E GATSHME PER CDO PROVE
Numri Njoftimit
987
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin
 • 1762 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *