Seat, Leon, 2002, Benzinë

3,000 €
Tip Trupi
Convertible
Viti
2002
Dogana
e Paguar
Postuar
21.11.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1600 cc
Info Motorri
benzin
Kilometra
180000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
e modifikuar sportive ne greqi. pak e perdorur ktu. marmite sportive.
Numri i Referencës
RF487792
Vendodhja
Adresa
tirane unaza e re
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 528 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *