Seat, Leon, 2011, Benzinë

6,500 €
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2011
Dogana
e Paguar
Postuar
30.09.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1198 cc
Info Motorri
1.2 TSI
Kilometra
120000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • A/C: Standart
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Përshkrimi
SEAT Leon 1.2 TSI
Regjistrimi i parë:Qershor 2011
Kilometrat:120 000 km
Lloji i karburantit:Benzinë
Kambio:Manuale
Tërheqja:rrota aktive para
Pamja e jashtme: Disqe Alumini, Sensor Parkimi, Drita Mjergulle, Xhama te erresuar. Pamja e brendëshme: Timon Elektro Hidraulik, Ajer i kondicionuar manual, Radio MP3
Siguria: ABS, Airbag ballore perpara, Airbag anesor perpara
Çmimi 6 500 €
Per me shume informacion, klikoni ne linkun e meposhtem: http://goo.gl/wlU6DL ose ne faqen www.dasweltauto.al
Numri Njoftimit
877
Vendodhja
Adresa
Autostrada Tiranë - Durrës km.3
Kodi Postar
1051
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 3
 • Raporto Njoftimin
 • 797 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *